Banner
BannerRok 2011

IMG_0155

 

Rodinný dům Kunice u Prahy

Jedná se o novostavbu dvoupodlažního nepodsklepeného rodinného domu o velikosti 6 + 1.

Dům je s mírně šikmou hyperbolickou střechou se sklonem 7˚. Vstup je orientován na sever, zahrada je na východní straně pozemku. Na jižní straně objektu je terasa z pochozí dřevěné skladby.

Objekt je umístěn 17,5m od hranice s komunikací, minimálně 3 m od sousedních pozemků.

Objekt je funkčně rozdělen na dvě části - patra. V přízemí se nachází zádveří, chodba, technická místnost, WC, spíž, koupelna, obývací pokoj, kuchyň s jídelním koutem a pracovna, v nadzemním podlaží se nachází ložnice, šatna, dětské pokoje a pokoj pro hosty. Z kuchyně je možný vstup na terasu a následně na přiléhající zahradu. Spací zóna je od obývacího pokoje oddělena schodištěm a chodbou.
vrbno-titul

 

Rodinný dům Vrbno u Mělníka

Jedná se o dům řešený jako samostatně stojící objekt. Svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny. Dům je jednopodlažní nepodsklepený. Půdorysný tvar objektu je obdélníkový, zastřešený sedlovou střechou. Vstup do domu je situován z přední strany domu do malého zádveří, ze kterého se vstupuje do centrální chodby, která zpřístupňuje všechny prostory domu. Ze zádveří je vstup na wc. Denní část domu tvoří kuchyně, prostorově propojená s obývacím pokojem, doplněná komorou. Z tohoto prostoru je exteriér propojen terasovými dveřmi. Noční část je v druhé polovině interiéru a tvoří ji dva pokoje a koupelna.

 

TITUL

Rodinný dům Zálezlice

Objekt RD je jednopodlažní s valbovou střechou. Rodinný dům je obdélníkového půdorysu o rozměrech cca 12,2x9,2m, výška objektu je 5,25 m od upraveného terénu. Vstup na pozemek a vjezd jsou situovány ze západní strany z komunikace. Navrhovaný RD jsou komunikačně napojeny – zpevněnou plochou ze zámkové dlažby. V přízemí rodinného domu je umístěn obývací pokoj s výstupem na zahradu s terasou, kuchyně s jídelnou, dva pokoje, koupelna s WC, WC, zádveří, předsíň s chodbou. Objekt je osvětlen přirozeně okny, denní osvětlení je navrženo na požadovanou hladinu intenzity osvětlení.

Architektonicky se jedná o běžnou koncepci rodinného domu.

 

zalezlice_small

Rodinný dům Mělník

Novostavba - klasická zděná technologie z keramického zdiva
provedená z broušených cihel na tenkovrstvou maltu. Schodiště žb, stropní
konstrukce z POT nosníků a miako vložek. Krov klasický, střecha valbová s
betonovou krytinou. Byla provedena pouze hrubá stavba.
Nučice  

Rodinný dům Nučice u Rudné

Dokončování stavby z roku 2010.

Kompletní dokončování rodinného domu, finálních povrchů stěn, podlah a rozvodů zdravotechniky, elektroinstalace. Stavba byla rozestavěna firmou, s kterou investor rozvázal smluvní vztah z důvodu
nespokojenosti s kvalitou prací a plněním termínů.

Probíhá příprava podkladů - pro dokončení fasády, úpravu venkovních ploch a
stavbu oplocení.

kolovraty_small

Rodinný dům Dolní Jirčany

Dokončování stavby z roku 2009.

Předání interiérů objednateli do předčasného užívání proběhlo úspěšně, dokončení venkovních
částí stále probíhá.

titul

Rodinný dům Chloumek

Objekt RD je jednopodlažní obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou.
Realizace pouze hrubé stavby.