Banner
BannerRok 2010

ObrazXXtmb

 

 

Rodinný dům Dolínek Odolená Voda 

Jedná se o objekt půdorysného tvaru T s vystupující západní a východní částí, v západní vystupující části je umístěna kuchyň s vazbou na terasu u vstupu do domu. Místnosti v JV části půdorysu (obývací pokoj + pracovna) jsou s vazbou na krytou JV terasu a zahradu domu. V přízemí je umístěna hlavní obytná část + vstupní, hygienické a provozní místnosti včetně dvojgaráže a skladu zahradního nářadí. V podkroví jsou umístěny jednotlivé pokoje a ložnice včetně koupelny a samostatného WC. Ze schodišťové haly v podkroví je po stropním schodišti přístup do podhřebenového prostoru (půdy bez využití.

Investor této stavby je velice zvídavý a tak se s pomocí přátel jal sestavit model v programu SketchUp. Tento model k naší nelibosti díky změně výšek konstrukcí, které investor učinil  z části suploval projektovou dokumentaci. Nicméně jsme snahu ocenily, na modelu jsou zřejmé všechny detaily, takže pro konečného uživatele má takový model obrovský přínos.

 

P2190881

Rodinný dům Nučice u Rudné

Kompletní dokončování rodinného domu, finálních povrchů stěn, podlah a rozvodů zdravotechniky, elektroinstalace. Stavba byla rozestavěna firmou, s kterou investor rozvázal smluvní vztah z důvodu nespokojenosti s kvalitou prací a plněním termínů.

Na jaře 2011 se bude pokračovat zateplením fasády, úpravou venkovních ploch a stavbou oplocení.
P2190881

Prodejna lahůdek GORNICKY le Gourmet,
Praha 1 - Nové Město

Kompletní dodávka stavební části včetně instalací.

 

P2190881

Rodinný dům Kralupy - terasa z MERBAU


 

Rodinný dům Dolní Jirčany

Dokončování stavby z roku 2009.

IMG_4329

Rodinný dům Mělník

Dokončování stavby z roku 2009.