Banner
Banner


Rok 2009

P2190881

Kadeřnictví

Kompletní úprava prostor pro podnikatelské potřeby kadeřnického salonu.

Rekonstrukce bytu Praha, Kobylisy

Rekonstrukce 200m2 bytu s terasou v 4.patře bytového domu spočívala v kompletní změne dispozice. Byly vybourány všechny nenosné příčky a vytvořena nová dispozice ve stylu loftu. Designově vydařené dílo, moderní interiér, přitom příjemně útulný.

Rekonstrukce bytu Praha 4, Kamýk

Rekonstrukce 40m2 bytu panelového domu spočívala ve změne dispozice.Do stávající panelové příčky byl specielní technologií vyříznut otvor pro nové dveře. Kompletně byly provedeny instalace a úpravy povrchů vč. dodávky kuchyňské linky.

Rekonstrukce provozovny kadeřnictví, Praha Libuš

Rekonstrukce stávajících prostor bývalé provozovny na provozovnu kadeřnictví
051120091197

Rodinný dům Mělník

Novostavba - klasická zděná technologie z keramického zdiva, dvě podlaží, stropní konstrukce kombinace prefabrikovaných panelů a monolitu. Konstrukce střechy ze sbíjených vazníků, krytina z titanzinku pultová. V současné době probíhají práce na interiérech...

0_image

Rodinný dům Dolní Jirčany

Návrh stavby rodinného domu byl koncipován na základě situace na
pozemku v Dolních Jirčanech. Pozemek je mírně svažitý k jihu. Hlavní fasáda s
obytnými místnostmi, terasou i balkonem je orientována na jih. Hlavní vchod a vjezd
do garáže je orientován na sever.
Architektura tohoto rodinného domu je jednoduchá a střízlivá, odpovídající místnímu
prostředí. Barevné řešení fasád je navrženo v ucelených plochách ze světlé omítky,
v soklu mozaikové. Střecha je navržena valbová se sklonem 30° a 20°. Krytinu tvoří
keramická skládaná krytina v barvě červená engoba. Rodinný dům je objekt samostatně stojící. Obvodové stěny jsou tvořeny superizolačními keramickými bloky , které jsou
navíc vyplněny sypaným perlitem, omítnuty silikátovou tenkovrstvou vnější omítkou.
Stropní deska je provedena jako ŽLB křížem armovaná. Vnitřní příčky zděné z keramických nenosných bloků. Krov je dřevěný, je tvořen kombinací vaznicového a vazníkového systému.
Povrch okapového chodníčku kolem celého objektu včetně pobytové terasy na jižní straně bude z velkoformátové dlažby. Pozemek bude oplocen. Ze strany ke komunikaci bude plot zděný z betonových tvarovek , částečně obložen kamenným obkladem. Mezi sloupky bude použita výplň z ocelových svařovaných tyčí . Ze severozápadní strany pozemku bude plot neprůhledný, celý vyzděný z betonových plotovek. Ostatní plot bude tvořen systémovým oplocením ze svařovaných sítí.