Banner
Banner

Rok 2008

 F

Rodinný dům Dolní Břežany

Novostavba - dvoupodlažní objekt. Svislé konstrukce z keramického zdiva, strop monolitický železobeton vč střechy s obrácenou skladbou. Půdorys přízemí je rozsahem větší než patro a tak vzniká zajímavá členitá hmota s plochými střechami, které z části pokrývá kačírek a z části je povrch tvořen zahradnickou kůrou. Výplně otvorů z profilů euro v barvě šedé, vnější plášť zateplen KZS z polystyrenu a silikátová omítka, část fasády je vytvořen obkladem z ocelových lamel z produkce firmy Dekmetal. Interiér je řešen moderním způsobem, ocelové schodiště s dřevěnými stupni spojuje přízemí s patrem.

F

Rodinný dům Miškovice

Novostavba - dvoupodlažní objekt. Svislé konstrukce z keramického zdiva, strop monolitický železobeton , konstrukce krovu ze sbíjených vazníků, střešní keramická krytina. Půdorys přízemí je řešen jako pobytová zóna s pracovnou, s možností výstupu na zahradu , z uliční strany vjezd do garáže, která je součástí půdorysu. V patře jsou ložnice rodičů, dětí a hostinské pokoje. Výplně otvorů z plastových profilů v desenu zlatý dub, vnější plášť zateplen KZS z polystyrenu a akrylátová omítka. Součástí dodávky byly i venkovní úpravy v rozsahu oplocení a zámkových dlažeb.


F

Rodinný dům Kralupy, Hybešova

Novostavba - přízemní bungalov s galerií. Svislé konstrukce z keramického zdiva, strop kombinovaný - nad částí půdorysu monolitický železobeton a v části spojovacího krčku keramický strop. Konstrukce krovu je nad půdorysem s galerií klasicky tesařský, nad zbytkem půdorysu ze sbíjených vazníků, střešní krytina betonová . V přízemí je společná kuchyně s obývacím pokojem, která je spojeno interierovým nerezovým schodiště s patrem - galerií. Z chodby je přístupné wc, technická místností a dvě koupelny. Ve zvýšené části přízemí jsou umístěny dva dětské pokoje, ložnice rodičů a pokoj pro hosty. Výplně otvorů jsou z europrofilů, vnější plášť zateplen KZS z minerální izolace s kolmými vlákny a silikonovou omítkou. Příslušenstvím domu je garáž pro tři automobily, sklad zahradního nábytku a zahradní techniky. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo a dva zemní vrty.F

Rodinný dům Kralupy, U Křížku

Novostavba - podkrovní rodinný dům s venkovním parkovacím stáním pro dva automobily a zastřešenou venkovní terasou, částečně podsklepeno. Svislé konstrukce z keramického zdiva, stropy keramické montované. Schodiště spojující přízemí s podkrovím je železobetonové obložené dřevem. Konstrukce krovu je klasická tesařská, venkovní prvky jsou hoblované s úpravou lazurovacím lakem. Střešní krytina je betonová . V suterénu je technický místnost s prostorem pro uložení zahradního nábytku a nářadí, v přízemí je společná kuchyně s obývacím pokojem, pracovna a koupelna. V podkroví pak ložnice rodičů, dva dětské pokoje a koupelna s wc. Výplně otvorů jsou z plastu, vnější plášť zateplen KZS z polystyrenu s akrylátovou omítkou. Příslušenstvím domu je garáž pro tři automobily, sklad zahradního nábytku a zahradní techniky. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo a dva zemní vrty.